Благоустрій

Місячник з благоустрою об’єднав зусилля мешканців Кролевецької громади у прагненні до чистого довкілля

За даними Кролевецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості, з 1 квітня по 5 травня року Кролевеччина долучилась до Всеукраїнської весняної акції “За чисте довкілля”, участь в якій взяли 656 жителів Кролевецької ОТГ.

Не залишились осторонь весняного прибирання, яке було організовано представниками влади громади на місцях, ні мешканці населених пунктів, ні суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність у різних куточках Кролевеччини.

Наприклад, як розповів нашому виданню староста села Дубовичі Микола Сердюк, на протязі квітня-травня, у Кочубеївському парку було тричі організоване масове прибирання, до суботнику з благоустрою кладовища долучилося біля 70 місцевих мешканців, серед яких і клієнти центру зайнятості, у селі було відремонтовано пам’ятники та меморіали.

“Завяки підтримки влади Кролевецької громади, жителів села, працівників закладів соціальної сфери, Дубовицького лісництва ДП “Кролевецька ЛМГ, ТОВ “Дубовичі”, ПП “Дубовичі-Агро”, Дубовицького заводу сільгосптехніки та інших суб’єктів господарювання, вдалося зробити багато роботи: розчистити населений пункт, прибрати кладовище, парк та багато іншого. Всі надають посильну підтримку. Особлива вдячність депутату Сумської обласної ради Олександру Слюсарю, який завжди нас підтримує і не відмовив в жодному проханні, надає техніку для виконання робіт з благоустрою тощо. Завдяки усім небайдужим людям акція “Чиста весна” в Дубовичах пройшла продуктивно і ми досягли бажаних результатів”,  – пікреслив Микола Сердюк.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button