ВітанняЕко-рубрика

Діти із трьох старостинських округів Кролевеччини отримали цінні подарунки за участь у екологічному конкурсі

15 травня відбувся перший еко-конкурс для дітей «Зберемо пластик – збережемо природу» у селах Тулиголове, Ярославець та Зазірки Кролевецької територіальної громади.

Його було проведено під егідою команди небайдужих людей: вчителів місцевих шкіл, працівників закладів культури, а очолив еко-ініціативу місцевий мешканець Олексій Рекун.

За кілька днів учнями шкіл, а також і зовсім маленькими мешканцями сіл, з яких найменшій учасниці лише 3 рочки, було зібрано 2,5 тони скла та 270 кг пластику!

«Радісно, що в нас підростають такі небайдужі діти, а отримавши за свою роботу ще й чудові подарунки, солодощі та багато уваги від дорослих, вони готові ледь не щодня брати участь у подібних конкурсах. Почали вже старших повчати і всім розповідають про те, що неможна забруднювати природу, потрібно сортувати сміття, адже на власному досвіді впевнилися, що такий труд приносить користь і задоволення», – розповіла вчителька Ярославецької школи Ніна Кандиба.


Після клопіткої роботи юних учасників акції, подальшу долю зібраної вторсировини вирішували дорослі: депутат Сумської обласної ради Олександр Слюсар надав для вивозу сміття техніку і протягом двох днів Олексій Рекун та його помічники грузили та супроводжували верхом набиті ЗІЛи до пункту прийому вторинної сировини. Виручені кошти були розподілені між дітьми-учасниками конкурсу.

Також, за результатами, були визначені і переможці: І місце посіли учні Тулиголівської школи, ІІ та ІІІ місця розділили учні Ярославецької ЗОШ, а юні мешканці села Зазірки, яких всього лише п’ятеро, розділили четверте, але не менш почесне місце.

Сьогодні, 21 травня відбулося нагородження учасників конкурсу, до якого долучилися обласний депутат Олександр Слюсар та депутат Кролевецької міської ради Дмитро Бочаров. Організатори акції від обласного парламентаря нагороджені Подяками, а учні сільських шкіл від депутатів ПП «Слуга народу» отримали солодощі до чаювання, яке заплановано одразу ж провести, щоб закріпити свої екологічні здобутки.

Ініціатори еко-акції вручили кожному учаснику іменну грамоту, а також цінні подарунки: м’ячі, ігрові набори, футбольну форму та багато іншого.

«Щиро вдячний вам усім за ту велику справу, яку ви зробили разом для своїх сіл, для природи. Завдяки старанням Олексія Рекуна, його небайдужої, дружньої команди, вдається втілювати ось такі екологічні проєкти. Дуже приємно сьогодні вас вітати, адже саме завдяки спільним зусиллям, об’єднавшись, ми зможемо зробити ще багато добрих, корисних справ для нашої громади», – підкреслив у своєму виступі депутат Сумської обласної ради Олександр Слюсар.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button