водне господарствоНовини громад

Конотопчани можуть узаконити самовільні підключення до мережі водопостачання

КП Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства оголошує місячник добровільного узаконення самовільних (незаконних) підключень до системи централізованого водопостачання/водовідведення,- про це повідомляють на сторінці Конотопської міської ради.

Мешканці міста Конотоп, які здійснили самовільне (незаконне) підключення до системи централізованого водопостачання чи водовідведення та користуються послугами КП ВУВКГ без належних на те дозвільних документів і при цьому не оплачують послуг, можуть у термін до 30 червня 2021 року у добровільному порядку звернутись до Водоканалу і повідомити про наявність незаконного підключення, оформити дозвільні документи (технічні умови, проект тощо), встановити лічильники, заключити договір та стати на облік підприємства як споживачі послуг.

У разі добровільного звернення самовільного водокористувача до 30.06.2021 та виконання всіх відповідних заходів, штраф за незаконне (самовільне) підключення до централізованої системи водопостачання у розмірі 12015, 60 грн нараховуватися не буде.

Якщо протягом встановленого строку на добровільне узаконення і після його закінчення факт незаконного підключення буде виявлено і зафіксовано працівниками КП ВУВКГ, штрафна санкція буде нарахована, а незаконне підключення – демонотовано.

Подальше відновлення демонтованого водопроводу можливе тільки після повної сплати штрафу за самовільне водокористування та оплати витрат Водоканалу, понесених при виконанні робіт з демонтажу та оформлення відповідної технічної документації.

КП ВУВКГ знаходиться за адресою: вул. Генерала Тхора, 31

Довідки за телефоном: (05447) 6 61 86; (068) 504 99 48

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button