Вшанування

До підніжжя пам’ятника партизанам в Яремчі, покладено квіти від вдячних путивлян

До Дня партизанської слави депутати політичної партії “Слуга народу” передали кошик квітів, який було покладено до пам’ятника партизанам-ковпаківцям в місті Яремче.

“Від вдячних путивлян та народного депутата України Михайла Ананченка, депутатів фракцій ПП “Слуга Народу” в Сумській обласній та Путивльській міській радах  вшанували пам’ять полеглих партизанів, де влітку 1943 року діяло партизанське з’єднання Сидора Ковпака. Дякуємо Марії Андрійків, головному спеціалісту відділу туризму зовнішніх зв`язків та інвестиційної політики Яремчанської міської ради, яка відгукнулася на прохання покласти квіти до меморіалу пам’яті героїв-партизанів”, – розповів голова депутатської фракції від ПП “Слуга народу” Віталій Федоренко.
Як розповіла Інна Сорока, у бою біля селища Делятин (нині Івано-Франківська область) німці силами спеціально вишколених альпійських дивізій розгромили з’єднання Ковпака, що складалося в основному з цивільних осіб. Рештки партизанської дивізії, розділившись на кілька груп, вирішили повертатися на Полісся, до своїх. В одній із груп з Карпатського рейду неушкодженим повернувся сам Сидор Ковпак.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button