Газове господарство

У Сумигазі запевнили, що «неправильних» платіжок більше не буде

Голова Правління РГК «Сумигаз» Костянтин ТАЦЬКИЙ під час апаратної наради пообіцяв голові облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ, що всі проблеми з неправильними нарахуваннями вирішені, й вже в грудні жителі області мають отримати платіжки, нарахування в яких здійснюватиметься згідно з переданими даними показників лічильників. Про це повідомили на сайті ОДА.

«До нас постійно надходять звернення щодо нарахування РГК «Сумигаз» населенню в платіжках показників за використаний природний газ. Скарги пов’язані з тим, що люди передають показники лічильників, але в платіжках щомісяця отримують цифри, які абсолютно не відповідають надісланим показникам, – повідомив Дмитро Живицький. – Щомісяця керівництво компанії нам говорить, що ситуацію виправлять, але кількість звернень постійно зростає».

За його словами, з 1 жовтня по 30 листопада від жителів області надійшло 1719 звернень. До державної установи «Сумський обласний контактний центр» надійшло 267 звернень і 1452 звернення зареєстровано через урядову гарячу лінію.

Присутній на апаратній нараді голова Правління РГК «Сумигаз» Костянтин Тацький пообіцяв, що у наступних платіжках показники, які передають люди, вже будуть внесені.

«Якщо люди передали показники за газ вчасно, у грудні нарахування здійснюватимуться відповідно до тих даних, які вони передавали», – зазначив він.

Голова облдержадміністрації наголосив

«Сподіваюсь, що цього разу ваша обіцянка буде виконана і права громадян сплачувати за фактично спожитий газ будуть дотримані».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button