Вітання

100-річчя відзначив мешканець Попівської громади

22 вересня 100-річчя відзначив Петро Олександрович Марченко, житель села Дептівка, ветеран Другої світової війни. Про це повідомили на сторінці Попівської сільради.

Привітали ювіляра керівники громади, сільськогосподарських підприємств, а також рідні, близькі та друзі іменинника.

Гості вручили довгожителю пам’ятну адресу, квіти, подарунки. А також висловили слова вдячності ювіляру за невтомну працю, виховання дітей, за приклад людяності, мужності, сили волі, порядності.

Онлайн вітання звучали від онуків та правнуків, а також друга і сусіда Миколи Жукова, які на даний час знаходяться у Великобританії.

Усі бажали міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних.

Петро Олександрович ділився спогадами свого життя. З особливим трепетом розповідав про 2 дітей, 3 онуків та 6 правнуків, які і нині підтримують, люблять та шанують свого батька, дідуся, прадідуся, залюбки виконував українські народні пісні та тішився увагою від гостей.

Ювіляр народився у багатодітній родині. У 1930 році пішов до першого класу Дептівської школи. У дитинстві пережив голодомор 1932-1933 років. Після закінчення школи, навчався у Харківському піхотному училищі. Ветеран Другої світової війни. Все своє трудове життя ювіляр присвятив благородній мирній праці.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button