Разом до Перемоги

Депутат з Путивльщини Віталій Федоренко став розвідником під час окупації Сумщини

Депутат Путивльської міської ради від «Слуги Народу» Віталій Федоренко під час окупації Сумської області допомагав ЗСУ знищувати ворога. Про це пишуть на партійному сайті ПП «Слуга Народу»

Бути першим в усьому. За таким принципом Віталій Федоренко жив у мирний час, не зрадив йому і під час війни. Одним із перших записався в загін охорони порядку міста, залучив більше десятка небайдужих і сміливих людей. Нехтуючи власною безпекою, без зброї, брав участь у затриманні диверсанта.

Коли Путивль був під окупацією, доставляв по селах гуманітарні вантажі, пробираючись крізь ворожі блокпости. Та головне: під виглядом волонтера він вів розвідницьку діяльність. Передавав дані про кількість техніки, яка проходила колонами в сусідній громаді, про озброєння окупантів.

«Одного разу мені зателефонував колега – депутат обласної ради від «Слуги Народу» Олександр Слюсар – і попросив виконати одне завдання. Треба було доставити групу наших військових до місця руху ворожих колон у сусідню громаду, а після виконання ними завдання – забрати їх. Я розумів, наскільки ризиковано рухатись по окупованій території, де місцевість контролюється не тільки на землі, а й зверху гвинтокрилами. Водночас найбільше я хвилювався, що від моїх дій залежить життя наших військових», – розповідає Віталій.

Завдання виконав, підтвердивши статус Путивльщини як партизанського краю. Після визволення області Віталій Федоренко продовжує допомагати захисникам. Будівельні матеріали для блокпостів, продукти харчування, виготовлення протитанкових їжаків – усім цим займається Віталій, допомагаючи наближувати Перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button