Споживач

На Кролевецькому ринку реалізовувалось м’ясо невідомого походження

Нещодавно до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло колективне звернення від підприємців  м. Кролевець щодо реалізації м’яса громадянами в торгівельному ряду, який розташований фактично на території ринку, проте не являється власністю ринку і в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку немає юридичних підстав здійснювати ветеринарно-санітарний контроль за реалізацією м’яса та продуктів забою. Про це інформують на сайті

Для з’ясування викладених фактів у зверненні, державними інспекторами Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області були здійснені заходи державного нагляду (контролю) стосовно дотримання операторами ринку вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів  та окремих показників якості.

У ході перевірки були підтверджені факти, викладені у скарзі, а саме виявлена реалізація м’ясної продукції невідомого походження, на якій відсутні відтиски позначки придатності та будь-яке маркування, яке унеможливлює встановлення дати виробництва термінів придатності та іншої інформації передбаченої законодавством.

На підставі повідомленого про встановлені факти, Головним державним ветеринарним інспектором Сумської області прийняте рішення про вилучення з обігу харчових продуктів, щодо яких встановлена невідповідність. Інспекторами було складено акт та припис щодо порушення законодавства про харчові продукти, корми побічні продукти тваринного походження здоров’я та благополуччя тварин, – зазначили в Держпродспоживслужбі.

За ініціативи Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, при Кролевецькому міському голові відбулася спільна нарада з представниками Держпродспоживслужби, поліції, прокуратури, міської ради,  дирекцією ринку, представниками які написали скаргу та продавцями торгового ряду. На зустрічі було вирішено, що підприємці, які здійснювали  продаж м’ясної продукції у торгівельному ряду будуть проводити реалізацію м’яса подвірного забою в м’ясному павільйоні агропродовольчого ринку з дотриманням всіх вимог та оформленням ветеринарних документів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button