Культура

Випускник Конотопської дитячої музичної школи підкорює серця італійської публіки (Відео)

Микита Іщенко, який ще нещодавно виступав на сцені Конотопської дитячої музичної школи №2, в якій він навчався у 2012-2018 роках, а вже підкорює серця італійської публіки на батьківщині оперного мистецтва – Італії .

На своїй сторінці у ФБ він оприлюднив фрагмент концерту в старовинному замку Мальгра (Castello Malgra’ ) в італійському місті Ривароло-Канавезе. Звучала перша дія опери композитора Джузепе Верди «Ріголетто», тенор Микита Іщенко.

Микита навчався в музичній школі за двома фаховими напрямками: сольний спів (викл. Осташко В.М.) та гітара (викл. Козачинський В. Е.), але також оволодів і грою на фортепіано (викл. Смирнова В. М.).

У школі його пам’ятають як серйозного, наполегливого та відповідального учня. Він став лауреатом багатьох міжнародних, всеукраїнських й обласних вокальних конкурсів, а також інструментальних конкурсів – у складі ансамблю гітаристів. Має сильний, яскравий за тембром голос- тенор.

Зворушливими словами відгукується про свого вихованця викладачка музично – теоретичних дисциплін Юлія Шендрик:

«Микита Іщенко – один з багатьох талановитих учнів, закоханий у свій фах, замріяний у високі небокраї, впевнений у своїх силах. Але, це саме той випадок, коли талановита людина – талановита в усьому. З дитинства Микита досить вдало займався тхеквондо. З підліткового віку почав вести свій кулінарний блог на ютуб каналі «Готує Микита Сергійович», до речі, всім раджу, ми з сімʼєю неодноразово готували за його рецептами. Маючи також і акторські здібності, Микита брав участь у театралізованих святах музичної школи, був активним учасником різноманітних заходів, концертів, конкурсів. Та вокал – це дійсно те, що він любив та в що справді був закоханий. Вже під час навчання в музичній школі було зрозуміло, що Микита розвиватиме свій талант та досягне успіху! Я, як викладач сольфеджіо, можу сказати, що його наполегливість, працьовитість і гнучкий розум з легкістю опановували будь-які завдання».

Тож, досягнення успіху завжди залежить від спрямованості, рішучості та працелюбності. Кожен великий успіх починається з мрії, і не важливо, де саме ця мрія зародилася. Важливо переступити кордони власних обмежень та мати ціль, досягнення якої вимагає відданості та праці.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button