Соціальний захист

У Кролевці відкриють відділення для допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства

Триває капітальний ремонт у приміщеннях Центру надання соціальних послуг, де планується відкриття відділення «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі». Про це повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України Кролевецька міська територіальна громада отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 1 499 526 гривень, для створення відповідних умов для спеціалізованої служби (проведення капітального ремонту, придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, у тому числі довгострокового користування).

Загальна вартість ремонтних робіт у приміщенні, відповідно до укладеного договору з переможцем тендерної закупівлі ФОП “Козачинський Микола Миколайович”, склала 1 237 893 тис грн.

Співфінансування даного проєкту з бюджету Кролевецької міської територіальної громади – біля 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, Денний центр створюється для надання комплексної соціально-психологічної, первинної правової допомоги, а також соціальних послуг постраждалим особам від домашнього або гендерно зумовленого насильства. За потреби, «денний центр» забезпечує короткострокове або цілодобове перебування постраждалої особи у безпечному місці – «кризовій кімнаті». У центрі соціальні послуги постраждалим особам надаються на безоплатній основі в обсязі, визначеному державними стандартами надання соціальних послуг, що затверджені Мінсоцполітики.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button