Влада

На Сумщині шукають шляхи економії коштів на утримання підприємств облради

Під головуванням Віктора Федорченка у Сумській обласній раді відбулася нарада з питання економії коштів на утримання підприємств, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст Сумської області. Також участь у нараді взяли: начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, представники ОВА, голови комісій обласної ради та керівники закладів. Про це повідомили у пресслужбі Сумської обласної ради.

«Найважливіше знайти можливість економії у цей непростий для країни час та винайти можливості для підтримки ЗСУ. Для Сумської області, як і для багатьох інших регіонів України, ця проблема набуває особливої актуальності», – звернувся до присутніх очільник обласних депутатів Віктор Федорченко.

Утримання деяких підприємств вимагає додаткових витрат з бюджету. Основні видатки пов’язані з оплатою праці, ремонтом та обслуговуванням активів, оплатою комунальних послуг тощо. Отже, знайти шляхи економії коштів при управлінні комунальними підприємствами стає актуальним завданням для влади.

Першим кроком до досягнення економії коштів на утриманні комунальних підприємств є визначення їх ефективних завдань і пріоритетів.

Загалом, нарада щодо економії коштів підприємств спільної власності територіальних громад Сумської області була насиченою обговореннями та аналізом, щоб знайти найкращі рішення для ефективного управління та розвитку цих підприємств.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button