Війна

Григоров: Ворог цілеспрямовано б’є по енергетичних і газових об’єктах Сумщини

Через обстріли за добу без світла залишилися понад пів тисячі споживачів. На ранок енергопостачання в цих населених пунктах відновили. 

Дякую енергетикам за оперативну роботу попри постійну загрозу. Втім загалом по області досі знеструмлені майже 20 тисяч споживачів у 147 населених пунктах, – зазначив очільник Сумщини Олег Григоров

 Частина із знеструмлених територій – без населення. Це прикордонні території, звідки евакуйовані всі мешканці.

Також маємо нові пошкодження газових об’єктів. За добу – ще 7 абонентів залишилися без газу.

Загалом по області без газопостачання – понад 13 тисяч споживачів. Це накопичений показник за весь час повномасштабної війни.

Робимо все можливе, щоб якнайшвидше відновити подачу електро- та газопостачання мешканцям Сумщини – як тільки дозволяє безпекова ситуація, – зазначив начальник ОВА

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button