Вшанування
Трьох загиблих Героїв з Конотопщини відзначено державними нагородами
Мав честь передати державні нагороди рідним трьох загиблих Героїв із Конотопського району, – пише Олег Григоров, начальник Сумської ОВА
Указом Президента України Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені:
▪️ солдат Віталій Бурсук
▪️ старший солдат Анатолій Третяков
▪️ солдат В’ячеслав Ячник
Вони віддали найдорожче – свої життя.
За свободу України. За наше майбутнє. За право жити під мирним небом. Кожна втрата – болюча. Для Сумщини. Для всієї держави. Висловив щирі співчуття батькам, дружині. Подякував за стійкість і силу. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг наших земляків. Світла памʼять і вічна шана, додав Григоров



