Вшанування

Трьох загиблих Героїв з Конотопщини відзначено державними нагородами

Мав честь передати державні нагороди рідним трьох загиблих Героїв із Конотопського району, – пише Олег Григоров, начальник Сумської ОВА

Указом Президента України Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені:

▪️ солдат Віталій Бурсук
▪️ старший солдат Анатолій Третяков
▪️ солдат В’ячеслав Ячник

Вони віддали найдорожче – свої життя.
За свободу України. За наше майбутнє. За право жити під мирним небом. Кожна втрата – болюча. Для Сумщини. Для всієї держави. Висловив щирі співчуття батькам, дружині. Подякував за стійкість і силу. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг наших земляків. Світла памʼять і вічна шана, додав Григоров

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button