Астрономічні явища

26 травня буде насичене астрономічними подіями

26 травня, коли місяць у повні буде в останній раз цієї весни, співпаде з іншими астрономічними подіями – Суперповнею та місячним затемненням. Цей день астрологи вважають кульмінаційним моментом усього місяця.

Суперповнею називається період, коли Місяць максимально наближається до Землі. Слід зауважити, що Суперповня відбудеться вже другий місяць поспіль, після чого наступного разу її можна буде нескоро спостерігати.

Повне ж місячне затемнення 26 травня візуально буде помітно завдяки червонуватому або помаранчевому забарвленню Місяця. Через це воно ще отримало назву Кривавий Місяць.

Ці астрономічні події посилять вплив місячної енергії й можуть призвести до негативних наслідків. Тому астрологи закликають бути максимально обережними.

Що можна робити у повню 26 травня

Повня у Стрільці – сприятливий час для вирішення юридичних проблем, початку судового розгляду, подачі рапортів, заяв, а також початку співпраці із закордонними фірмами. Легко вирішуватимуться і будь-які бюрократичні питання.

Матимуть успіх і пройдуть без особливих негативних пригод різні подорожі і відрядження. Однак варто остерігатися операцій, пов’язаних із землею або будівництвом.

Добре робити конкретні, але невеликі вкладення сил і засобів на підтримку будинку, робочого місця чи свого внутрішнього світу. День вимагає конкретизації зусиль і цілеспрямованого витрачання сил та засобів.

Що не можна робити у повню 26 травня

Астрологи рекомендують уникати авантюрних ситуацій і контролювати свій психічний стан. Місяць цього дня може викликати негативні емоції, тривогу та страх. У такому стані люди ризикують допустити помилки, про які згодом дуже шкодуватимуть.

Цього дня зростає ризик зрад і обману. Головну небезпеку становлять люди, тому астрологи радять нікому не розповідати про плани й відкласти нові справи. Навіть найменший ризик може завдати шкоди всім вашим планам.

Важливо бути уважним до себе, обережним у всьому і зберігати спокій. Слід не піддаватися на провокації, контролювати себе та не поступатися спокусам. Добре буде побути в тиші на самоті, уникати будь-яких надмірностей.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button