Освіта

11 навчальних закладів Конотопщини можуть від завтра перейти на дистанційку

На своїй сторінці у соцмережі Facebook голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький надав перелік навчальних закладів області, де вакциновані менше 80% працівників (станом на 13:00, 22.09)

Сьогодні протокольно на засіданні Уряду затвердили перелік професій та організацій, для яких щеплення від COVID-19 – обов'язкове. Це працівники закладів освіти, центральних органів виконавчої влади та місцевих адміністрацій. У навчальних закладах області, де вакциновані менше 80% працівників, якщо це не садочок, молодша та спеціальна школа вже завтра можуть перейти на дистанційку.

“Але ще час є, щоб оперативно вакцинувати необхідну кількість співробітників навчального закладу Звертайтеся до мера, голови громади, директора школи і вимагаєте від них організації щеплень для того щоб діти пішли у школу! Діти мають навчатися, а батьки працювати щоб економіка працювала і діти отримували якісні знання, а не сиділи вдома «у ґаджетах» чи тинялися вулицями!", - зазначив голова Сумської ОДА

Очільник області оприлюднив перелік закладів області, де вакциновані менше 80% працівників, серед них і 11 навчальних закладів Конотопського району, з яких більшість - у Кролевецькій громаді:

Пов’язані статті

Один коментар

  1. Інформація не є правильна, Тулиголівський ліцей Кролевецької міської ради станом на 13.00 22.09.21 вакциновано 29 працівників!!!83%

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кнопка "Нагору"