Благоустрій

На Кролевеччині місцевий інвестор відновлює спадщину Кочубеїв

Наразі, у селі Дубовичі Кролевецької територіальної громади проводяться роботи з облаштування місць відпочинку поблизу місцевого ставу, де колись, за часів панування Василя Кочубея, Генерального писаря Війська Запорозького, були конюшні.

Спочатку року територію поблизу ставу було розчищено, аварійні конюшні було знесено, вирізано числену поросль та аварійні дерева. Зараз там прокладено нові пішохідні доріжки, посаджено газонну траву, облаштовується набережна. У подальшому буде зроблено пляж для відвідувачів, а також числені зони відпочинку.

Як розповів нашому виданню староста села Дубовичі Микола Миколайович Сердюк, у співпраці з владою громади, за фінансової підтримки Миколи Івановича Сердюка, засновника ТОВ “Дубовичі”, село набуває зовсім іншого вигляду. Історичне поселення, яке розвивали Кочубеї, з глибокою духовною спадщиною, стає по-справжньому Європейським.

“Сьогодні вже вільних будинків поблизу ставу немає. Люди обирають Дубовичі своєю домівкою, навіть громадяни Німеччини розглядають наше село для переїзду сюди на постійне місце проживання, а це значить, що змінюємося ми, стаємо більш сучасними, об’єднуємо свої зусилля і в село знову повертається життя”, – розповідає Микола Сердюк.

Він зауважив, що попередньо офіційне відкриття зони відпочинку у селі Дубовичі заплановане на 28 серпня, тож кожен зможе насолодитися рукотворною красою, яку творять для нас небайдужі люди.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button