Подія

У Дубовичах, на Кролевеччині урочисто відкрили набережну

Цими вихідними у селі Дубовичі Кролевецької територіальної громади відбулося феєречне святкування відкриття нової набережної, яка була відбудована за півроку стараннями місцевого інвестора Миколи Сердюка та його помічників.

На гостини до села з’їхалися числені гості, завітали і представники обласної, районної та влади громади. Дійство відзначилося численими подарунками, побажаннями до розвитку села, а також концертною програмою за участі вихованців Кролевецької мистецької школи, місцевих виконавців, а також запрошених гостей зі столиці нашої держави.

“Хотілося б виказати подяку перш за все ветеранам колгоспу Дубовичі, які й заклали фундамент рідного села: будували ферми, школи, клуби, обробляли поля. Саме завдяки вам і розбудовується сьогодні село. Також, хотілося б висловити слова щирої вдячності Надії Сергіївні Шпиченко, яка приїхавши з іншого району, майже поселилася у селі Дубовичі і за кілька років своєї праці зробила вагомий внесок у розвиток Дубовичів, зокрема і у відбудову набережної. Але людина сама нічого не може, а все, що ми маємо – це результат спільної праці”, – зауважив інвестор Микола Іванович Сердюк, подякувавши всім, хто посприяв відродженню набережної.

Перед присутніми виступили числені гості, зокрема керівництво Конотопської РДА та районної ради, Кролевецької ТГ, депутатського корпусу обласної та міської рад тощо. Слова вдячності організаторам дійства висловив і депутат Сумської обласної ради Олександр Слюсар.

“Сьогодні є нагода подякувати усім людям, які сприяють відродженню села, а особливі слова вдячності – нашому земляку Миколі Івановичу Сердюку, завдяки якому ми і зібралися на цьому святі! Хай живе і процвітає село Дубовичі та вся наша рідна Кролевеччина!”, – йшлося у вітальних словах Олександра Слюсаря.

Він вручив Подяку “За вагоми вклад в розвиток сільського господарства, техніки та технологій розвідки корисних копалин, щиру любов до рідного краю, відродження села Дубовичі та з нагоди Дня незалежності України” шанованому Миколі Івановичу, академіку, доктору технічних наук, професору та члену Спілки президії буровиків України, засновнику ТОВ «Агрогеотур», ТОВ «Дубовичі», ТОВ «Дубовицький завод сільськогосподарської техніки», ТОВ «Дубов‘яночка», ТОВ «Київський завод бурової техніки»  та подарував пам’ятну монету “Спадок”, яка символізує спадок наших предків, закарбований в національних символах: рушниках, вишиванках, культурному, мистецькому, науковому надбанні, які, як небо над Україною, тримає в своїх руках міцний козак “Мамай”.

“Дозвольте вручити Вам цю монету, як символ відродження спадщини славетних Кочубеїв і закладення Вашого спадку, для майбутніх поколінь, адже ви відновили не просто набережну, а заклали міцний фундамент для подальшого розвитку рідного краю. І робите це вже не один рік, завдяки чому село Дубовичі набуває зовсім іншого вигляду, його обирають для життя не лише українці, а й люди з-за кордону хочуть жити тут. Ви забезпечуєте людей роботою, дозволяєте їм з упевненістю дивитись у завтрашній день, за що вам безмежна наша вдячність і доколінний уклін!”, – зауважив обласний депутат.

Також, користуючись нагодою Олександр Слюсар передав вітання від народного депутата Михайла Ананченка та вручив директору Дубовицького Будинку культури Світлані Кропті Подяку за розвиток культури та мистецтва на Кролевеччині та нотубук. До його привітань долучилися і депутати фракції ПП “Слуга народу” Крлевецької міської ради Олександр Бобровицький та Дмитро Бочаров, від них було вручено відзнаки старості села Миколі Сердюку та Сертифікат на 10 тисяч гривень, а також Подяку за багаторічну сумлінну працю вчителю, а нині вже директору Дубовицької школи Олені Корсун.

Також, від Кролевецького міського голови Віктора Лехмана була відзначена куратор проєкту “Агрогеотур”, а також ідейна натхненниця та безспосередня керівниця відродження Дубовицької набережної Надія Шпиченко. 

Усі гості приїхали з подарунками та відзнаками і вони були урочисто вручені всім людям, які сприяють розвитку села, а разом з тим і Кролевеччини.

За словами Надії Шпиченко, для відродження набережної було задіяно багато техніки та робочих рук, допомагали усі – керівництво міської ради, депутати різних рівнів, підприємці, небайдужі люди. З занедбаного, болотистого берега місцевого ставу, за півроку створено затишний, мальовний куточок для відпочинку. Для цього було знесено аварійні приміщення, спиляно дерева та розчищено зарослі, завезено кілька тон землі, засаджено газонну траву, прокладено доріжку та набережну, а також облаштовано місця для відпочинку, зроблене вуличне освітлення. В подальшому планується відродити пляж, а також ще багато інших цікавих ідей є у Надії Сергіївни, яку в усьому підтримує керівництво.

“Ніхто й не мріяв, що таке можна побачити у нас – у Дубовичах. Побачивши таку красу, сучасну, по-справжньому європейску набережну, віриш, що і у нас, на Кролевеччині, можна зробити не гірше, ніж у розвинених країнах зарубіжжя. За все дякуємо нашому інвестору, він є людиною небайдужою, справжнім патріотом села”, – сказала під-час відкриття місцева жителька Ольга Миколаївна.

 

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button