Агросектор

Дубовицький завод сільгосптехніки представив свої вироби на AgroExpo 2021

З 29 вересня до 2 жовтня 2021 року у м. Кропивницький проходить ІХ щорічна Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO».

AGROEXPO — найбільша виставка України, яка також увійшла до десятки найбільших виставок Європи. Загальні виставкові площі становлять 125 000 кв. м. Цьогоріч у виставці беруть участь 510 компаній-експонентів та 500 учасників «Покровського ярмарку».

На виставці представлені майже всі відомі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні, так і вітчизняні, зокрема«JohnDeere», «NewHolland», «Case», «Fendt», «Claas», «Гомсельмаш», «ХТЗ», Ельворті, «Лозівські машини», а також Дубовицький завод сільсгосптехніки з Кролевеччини представ свої вироби та власні винаходи. Також, вперше представлена експозиція підприємств Великобританії.

Кожного дня на спеціалізованому полігоні площею 6 га з 12.00 до 14.00 будуть демонструватися сільськогосподарські агрегати в роботі.

На виставці запланована широка ділова програма — низка панельних дискусій, семінарів та конференцій, серед яких аграрний форум «Перший квартал функціонування прозорого ринку землі — висновки та майбутні перспективи» Міністерства аграрної політики та продовольства України, конференція «Ефективне свинарство», конференція «Інноваційні рішення в агротехнології» та інші.

За традицією, окремою експозицією в рамках «AGROEXPO» проходить виставка «AUTOLAND»,де представлені легкові та вантажні автомобілі світових брендів.

З кожним роком на «AGROEXPO» зростає Всеукраїнський освітній ярмарок — цього року свої наукові потужності планують показати понад 30 ЗВО з різних куточків України.

В межах «АGROEXPO» традиційно проходить культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок»— з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та вже традиційним конкурсом «Гарбуз-велетень».

Окремим блоком вже традиційно пройде фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest», який триватиме всі чотири дні виставки та дасть змогу кожному відвідувачу посмакувати різноманітними стравами кухонь народів світу.

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кнопка "Нагору"