Карантин

У кожному третьому закладі Кролевця порушують карантин

Спеціалістами Кролевецького відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області продовжуються посилені щоденні заходи контролю за дотриманням протиепідемічних вимог та карантинних обмежень на об’єктах нагляду, – про це інформують у відомстві.

Протягом минулого тижня з 1 по 7 листопада 2021 року, в умовах червоної зони епідемічної небезпеки спеціалістами Кролевецького відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області разом з працівниками Кролевецького відділення поліції перевірено дотримання протиепідемічних вимог на 50 об’єктах нагляду», – йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки порушення санітарних норм встановлені на 19 об’єктах (38%), що перевищує показник виявлених порушень по області (18,7%) на 20%. Порушення протиепідемічних вимог встановлено в кожному 3 закладі.

На власників складено 5 протоколів за порушення санітарних норм відповідно до ст. 42. З метою усунення порушень було надано 14 пропозицій.

Фото: Кролевецьке Районе Управління Держпродспоживслужби

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button