Подія

У Шостці знайшли труп королівської кобри

Днями, у місцевих  ЗМІ повідомляли, що в Шостці, поблизу сміттєвих баків знайдено мертвим пітона, довжиною понад 3 метри. Його виявили підлітки однієї із багатоповерхівок, а місцева мешканка викликала поліцію.

Мертву тварину відправили до Держпродспоживслужби, а вони вже передали її фахівцям у ветклініку.

Як вияснили журналісти «КП в Україні» у експертів з усіх куточків країни, яким показували фотографію – це королівська кобра.

– Так. Це труп королівської кобри. У нас немає інформації, хто б утримував цю змію в цьому населеному пункті, де її виявили. Найімовірніше – це жертва контрабанди. Ми можемо припустити, що її ввезли з Росії та намагалися перенаправити до Європи, але не довезли, – повідомили нам у Харківському зоопарку. – Особливість утримання цієї змії у тому, що кормом для неї є інші змії. Це дуже дороге задоволення – тримати такий вигляд у домашніх умовах.

У зоопарку вважають, що ще перед смертю змія, ймовірно, була дуже поганою.

Враження таке, що змію викинули вже мертву. Хоча вона могла виповзти і сама, навіть хвора та виснажена. Щоправда, в таку холодну пору навряд чи вона покинула б тепле приміщення. Наш клімат однозначно кобрам не підходить, – пояснюють спеціалісти.

У зоопарку кажуть, якщо у змії і був господар, то це, напевно, якийсь власник зоовиставки або невеликого приватного зоопарку, який міг би дозволити купувати на корм королівській кобрі інших змій. А вони, на хвилиночку, недешеві: пітони – в середньому по 100 доларів, дрібніші змії – близько 50 доларів. Ну і навряд чи б хтось займався відловом диких змій або вужів – аж надто клопітно.

Розслідуючи дивну подію, поліцейські з’ясували, що змію у баків для сміття бачили ще в понеділок. Поруч житлові будинки, ліс далеко, станція юннатів теж далеко – та й ніхто там не став би тримати такого величезного плазуна. Та й у п’ятиповерхівці, біля якої стояло сміття, кажуть, що уявлення не мають, звідки він взявся, у будинку немає любителів екзотичних тварин.

У поліції зазначають, що за цим фактом проводиться перевірка, в рамках якої намагатимуться знайти власників або постараються з’ясувати, як змія потрапила на це сміття.

Джерело: «КП в Україні»

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button