Безпека громадян

У Конотопі проводяться позапланові навчання з цивільного захисту

Від сьогодні, 24 листопада та завтра, 25 листопада у Конотопській територіальній громаді проводяться позапланові навчання з цивільного захисту населення, за участі представників правоохоронних органів, військових частин, розташованих на території Конотопської міської громади, керівників комунальних підприємств, виконавчих органів міської ради, керівників установ, організацій міста.

Як повідомили у міській раді, невідкладність проведення навчань виникла у зв`язку з посиленням зовнішньої загрози з боку Російської Федерації.

Навчання та інструктажі з цивільного захисту для працівників окремих галузей міської громади будуть проведені за дорученням голови Конотопа Артема Семеніхіна. За підсумками навчань, невідкладно буде скликано чергову нараду з виявлення недоліків у ході проведення навчань та їх оперативного усунення, - зазначили в міськраді.

Навчання з цивільного захисту будуть тривати протягом усього зимового періоду – з листопада 2021 по лютий 2022 року з метою охоплення відповідними інструктажами усіх категорій та груп населення громади.

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кнопка "Нагору"