Вакцинація

У деяких громадах Конотопщини рівень вакцинації більше 100%

Загалом в області щеплено 44,4% дорослого населення, повідомили на апаратній нараді при голові облдержадміністрації. Наразі вакцинувалося 391 882 населення. Повний цикл вакцинації пройшли 315 015 осіб або 36,5%.

Громади Конотопщини забезпечують необхідний рівень вакцинації населення, – наголосили в обласній державній адміністрації. Так, Бочечківська громада впоралася з вакцинацією на рівні 120%, Попівська на 116%, Дубов’язівська на 102%. Також серед рекордсменів і Ямпільська громада – 122%.

Низький відсоток вакцинування спостерігається у Лебединській – 48%, Свеській – 42,5%, Шалигінській – 41% та Комишанській громаді –14,3%.

«На жаль, ми втрачаємо наших жителів через те, що вони не були вакциновані. Цього тижня 130 людей померло. При цьому спостерігаємо, що високий рівень захворюваності в багатьох громадах корелюється із низьким рівнем вакцинації», – підкреслив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

За його словами, вакцинація навіть у 50% не дає підстав знижувати темпи. Більша частина жителів Сумщини ще не щеплена. Тому не потрібно шукати причин і виправдань, потрібно працювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button