Інфраструктура

У Кролевецькій громаді затверджено перелік об’єктів для приватизації у 2022 році

На вісімнадцятій сесії Кролевецької міської ради було прийнято рішення про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Кролевецької міської ради, що підлягають приватизації у 2022 році.

Відповідно до затвердженого рішенням додатку, у 2022 році на приватизацію передано 6 об’єктів:

  • Нежитлове приміщення та господарська будівля у селі Дубовичі, по вул. Шевченка, 6Є, загальною площею 60,7 та 166,1 кв.м. Балансоутримувачем є КП “Кролевецька ЖЕК”.
  • Нежитлове приміщення № 91 у м. Кролевець, по проспекту Миру, 17. Загальна площа – 225,5 кв. м. Балансоутримувачем є КП “Кролевецька ЖЕК”.
  • Нежитлова будівля у м. Кролевець по вул. Соборна, 15А. Загальна площа – 327,7 кв.м. Балансоутримувачем є КП “Кролевецька ЖЕК”
  • Нежитлова будівля у м. Кролевець, по вул. Дударя Івана, 7. Загальна площа – 123,1 кв.м. Балансоутримувач – виконком Кролевецької міської ради. Наразі будівля в оренді у місцевого ФОП.
  • Будівля станції юних техніків (будівля учбова та нежитлова будівля з котельнею) у м. Кролевець, по вул. Франка, 11. Загальна площа – 233,7 та 102,6 кв.м. Балансоутримувач – виконком Кролевецької міської ради.
  • Будівля учбової майстерні у м. Кролевець, вул. Грушевського, 15. Загальна площа – 252,8 кв.м. Балансоутримувач – виконком Кролевецької міської ради.

Приватизація даних об’єктів буде проводитися на підставі аукціону з умовами, відповідно до прийнятої Програми приватизації комунального майна Кролевецької територіальної громади на 2022-2023 роки.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button