Дороги

Які дороги ремонтуватимуть на Конотопщині у 2022 році?

Відповідно до розпорядження голови Сумської ОДА Дмитра Живицького у 2022 році на дороги Сумщини заплановано витратити коштів держбюджету у сумі 960779,5 тис гривень.

Зокрема на дороги Конотопщини буде спрямовано понад 100 млн гривень. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Сумської обласної ради Олександр Слюсар.

Враховано і мої пропозиції щодо ремонту дороги по вул. Шевченка в Кролевці, за зверненням Путивльських колег-депутатів від фракції «Слуга Народу» ми ініціювали проведення ремонту складної ділянки дороги протяжністю 1,1 км на автодорозі Рев‘якине-Козаче-Малушине. З даного приводу надійшло колективне звернення від місцевих мешканців. Також, направив звернення щодо ремонту дороги по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів в Кролевці, сподіваючись, що в область будуть залучені додаткові кошти, - зазначив Олександр Слюсар

Він додав, що ремонт доріг Путивль-Камінь та Кролевець-Мутин залишається пріоритетним у його діяльності, проте дані автошляхи потребують залучення значних коштів.

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кнопка "Нагору"