Лісове господарство

Кролевецький агролісгосп - одне із стабільно працюючих підприємств в системі ОКАП «Сумиоблагроліс»

Днями, в Сумській обласній раді відбулася нарада з керівниками підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс», до якого входить і Кролевецький агролісгосп.

Головні питання, що обговорювалися на нараді, – перероблення деревини, реалізація продукції, документообіг, процедура надання, передачі чи відчуження майна в умовах воєнного стану.

З початку воєнних дій працівники ОКАП «Сумиоблагроліс» переведені в особливий режим роботи. Багато лісівників вступили до лав ЗСУ та тероборони, де мужньо боронять рідну землю від ворога. Працівники агролісгоспів, які залишилися в тилу, активно займаються волонтерською діяльністю, посилено патрулюють території лісових масивів та виконують свою основну роботу.

Спілкуючись з лісівниками, голова обласної ради Віктор Федорченко наголосив, що під час війни пріоритетами лісової галузі є допомога Збройним силам України та економічний розвиток держави.

«Не дивлячись на те, що перші місяці весни ми знаходилися в частковому простої, нам вдалося утримати ситуацію і зберегти колектив. Ми намагалися дати усім працівникам можливість заробляти гроші, задля забезпечення їх сімей. Також, підприємства системи Облагроліс стали першими, хто знизив ціну на дрова паливні та круглий ліс для будівництва майже на 15% від вартості довоєнного часу. Ми ще раз підтвердили те, що є надійними партнерами, в тому числі і для населення наших громад. Ці кілька місяців війни також продемонстрували, що сумлінна праця лісівників – це наш внесок у перемогу над ворогом, адже ми активно допомагаємо нашим захисникам в Збройних силах та територіальній обороні», - прокоментував директор КДАП “Кролевецький агролісгосп" Дмитро Бочаров.

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кнопка "Нагору"