Відпочинок та оздоровлення

У Ворглі на Кролевеччині працює 4-денний екотабір

На території загадкового села Воргол, що на Кролевеччині, місцеві активісти організували екотабір з однойменною назвою – «Воргол».

Як розповів один із організаторів природознавчого заходу  Максим Конюх, така ініціатива організовується вперше у Ворглі, на території РЛП “Сеймський”.

«Основна мета заходу – відволікти дітлахів від жахіть війни, також дати початкові знання з природознавства. Відвідини табору для дітлахів безкоштовні, адже табір створено на некомерційних умовах», – зазначив Максим Конюх.

Протягом чотирьох днів діти мають змогу відкривати для себе свій рідний край, його історію, вивчати багатющу природу Кролевеччини на берегах Сейму.

Зокрема сьогодні, – розповідає співорганізатор табору Сергій Моторний, під час однієї із багаточисельних екскурсій діти дізналися чим відрізняється парк від лісу, чому очі у людей спереду, а у коров із боків, які рослики ростуть в воргольському парку, як і чому рослини займають різні яруси по висоті.

Сьогоднішній день був присвячений злакам.  Також, розвивальні ігри від доктора біологічних наук Сергія Панченка дітям надзвичайно сподобалися. А в центрі уваги дітлахів опинилися аж 20 місцевих видів злаків, які були зібрані під час екскурсії. Від дітей більше задоволення  отримали хіба що комарі, яких ми забезпечили харчами, – сказав Сергій Моторний

Таким чином, з 15 по 18 липня буде проходити екотабір, до якого залучаються і батьки найменших вихованців . Він охопить десятьох місцевих дітлахів, віком від 5 до 15 років.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button