Надзвичайна ситуація
Внаслідок вибухів на підприємстві у Шостці від опіків в лікарні померла жінка

Як повідомив голова ОВА Дмитро Живицький у телемарафоні “Єдині новини”, сьогодні в Шостці було чути вибухи. Це, попередньо, пов’язано з порушенням виробничого процесу на одному з виробничих підприємств міста.
За словами очільника області, в результати цього є поранені. У лікарні від опіків померла одна жінка. Вона отримала майже 100% опіків тіла. Інші постраждалі в стані середньої тяжкості, їх життю нічого не загрожує.



