Відпочинок та оздоровлення

Діти військовослужбовців з Конотопа відпочили на Закарпатті

За рахунок коштів, виділених з бюджету Конотопської міської ради, діти військовослужбовців мали змогу відпочити у місті Перечині Закарпатської області.

Сьогодні, 12 серпня, по завершенню відпочинкових заходів, у Конотопській міській раді відбулася зустріч дітлахів та їх матусь з Конотопським міським головою Артемом Семеніхіним. Про це повідомили на сторінці Конотопської міської ради.

Вони подякували очільнику громади за можливість безкоштовно, понад два тижні, відпочивати та набиратися сил, відволіктися від жахіть війни та туги за рідними, які боронять нашу незалежність в лавах ЗСУ.

«Ніхто, навіть війна, на має права відбирати у наших дітей їхнє щасливе дитинство», – міський голова Артем Семеніхін.

Маленькі гості поділилися враженнями про яскраву подорож. Найбільше їм сподобалася мандрівка до аквапарку, купання в термальних басейнах.

Старших діточок зацікавили екскурсії мальовничими місцями, вражаюча краса закарпатських храмів.

Дорослі мали змогу насолодитися відпочинком поряд зі своїми дітьми, а також відмітили гостинність міського голови Перечина, поділилися враженнями про особливості життя мешканців громад, де їм вдалося побувати.

«Ми і надалі будемо підтримувати дітей наших мужніх воїнів. Для нас це головний пріоритет. Уже зараз наші діти відпочивають у Ворохті в Карпатах. Наразі виділяються кошти з місцевого бюджету на відпочинок для конотопських дітей, тому очікуйте іще на цікаві пропозиції від влади. Користуючись нагодою, хочу подякувати керівництву Перечина за надану можливість відпочинку для маленьких мешканців Конотопської громади, для їхніх матусь. Дякую і нашій команді – усім, хто доклав зусиль, аби цей відпочинок був змістовним і корисним!», – зазначив під час зустрічі міський голова.

На згадку про дивовижну подорож та яскраві враження гості подарували А.Семеніхіну свою загальну світлину з місця відпочинку.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button