СуспільствоТранспорт

Дмитро Живицький: «Ситуація з перевезеннями на Сумщині обов’язково зміниться на краще»

Через військові дії росії значно ускладнилися пасажирські перевезення у громадах Сумщини. Особливо багато нарікань надходить саме від жителів північних районів області, – на цьому загострив увагу під час спілкування з медійниками голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Дійсно, з вимог безпеки у прикордонних населених пунктах, які наразі знаходяться в зоні обстрілів і де неможливо гарантувати безпеку перевезень, регулярне транспортне сполучення наразі призупинено. Курсує лише приватний транспорт, – зазначив він.

Дмитро Живицький сказав, що там, де безпекова ситуація дозволяє і військові не мають заперечень, то намагаються  відновлювати курсування пасажирського транспорту. Де можливо, максимально запускають роботу потягів, в тому числі приміських.

Планувалося незабаром запустити приміський потяг «Шостка – Середина Буда». Всі організаційні питання з «Укрзалізницею» вже були вирішені і погоджені з військовими. Проте, через погіршення ситуації із постійними обстрілами прикордонних територій з боку ворожої армії, наразі цей потяг поки не виходитиме на маршрут, – зауважив очільник ОВА

Наостанок Дмитро Живицький додав, що ситуація із перевезеннями на Сумщині обов’язково зміниться на краще, коли буде відновлено частину зруйнованих руснею мостів. Транспортна логістика, однозначно, покращиться і будуть запущені маршрути, які традиційно працювали до війни.

Читайте нас в Телеграміhttps://t.me/golosgromad

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button