Суспільство

У Путивлі відкрили точку базування пересувних поштових відділень Укрпошти

Сьогодні, 2 вересня у Путивлі, територіальний менеджер штату з розвитку мережі Віктор Тимошенко та Путивльський міський голова Костянтин Гаврильчук урочисто відкрили точку базування пересувних поштових відділень Укрпошти.

Дев’ять сучасних автомобілів будуть забезпечать роботу бригад пересувних відділень, які доставлятимуть ліки, періодику й посилки, прийматимуть оплату за комунальні платежі тощо.

Для зручності роботи у нашій громаді ми надамо приміщення у сільських адмінбудівлях для організації “точок присутності”, де всі поштові та фінансові послугу клієнтам буде отримувати набагато комфортніше, – зазначили у Путивльській міській раді.

Відтепер Путивль, окрім охоплення Путивльської та Новослобідської громад, став центром обслуговування ще й територій колишніх Буринського, Кролевецького та Глухівського районів.

А це – додатково створені робочі місця та наповнення бюджету громади.

Читайте нас в Телеграміhttps://t.me/golosgromad

Схожі статті

Один коментар

  1. Все було б добре.. але звільнили місцевих листонош. І водії нових поштових бригад відмовляються їхати туди, де могли пройти листоноші пішки. Тепер люди сидять без пенсійних грошей..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button