Життя

Підліток з Путивльщини, який втратив ногу та рідних через росіян, поїхав на протезування в США

16-річний Іван Чабан, наш земляк з Путивльщини, який втратив ногу і близьких через рашиський танк, що їхав не по дорозі, а по людям, вирушив на протезування та реабілітацію до Америки. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Він зазначив, що підготовка була довгою, але все склалося якнайкраще завдяки небайдужим людям та Програмі протезування, яка реалізується Посольством України у США та Українським Домом у Вашингтоні за підтримки першої леді Олени Зеленської.

Ваня буде знаходитись у американській клініці Сан-Дієго щонайменше півроку. Хлопчині не тільки виготовлять протез, а й навчать з ними жити так, щоби не відчувати себе людиною з обмеженими можливостями. 

У курс реабілітації входять навіть заняття танцями. А наш Ваня  – творча особистість і  мріяв танцювати. Щоби мрія здійснилась, допомогли з швидким оформленням документів і трансфером до Польщі. Дякую всім, хто переймався долею нашої дитини. Сподіваюсь, що Іван Чабан повернеться вже в мирну та вільну Україну!, – зазначив Живицький.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button