Бюджет

Бюджет Конотопської громади перевиконано майже на 10%

Як повідомили в Конотопській міській раді, враховуючи виконання доходів загального фонду бюджету за 9 місяців 2022 року на 109,8%, вдасться профінансувати ряд важливих напрямків.

Враховуючи, що сучасне законодавство України дозволяє в умовах воєнного стану виносити і приймати бюджетні рішення на засіданнях виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування, виконкомом Конотопської міськради було розподілено суму перевиконання.

Зокрема, виділено кошти на компенсаційні виплати за пільгове перевезення електротранспортом; видатки, пов’язані з наданням підтримки ВПО та/або евакуйованим особам у зв’язку з уведенням воєнного стану.

Також, на засіданні виконкому прийнято рішення про забезпечення мешканців Конотопу соціальним хлібом.

Частину коштів виділено на благоустрій міста, зокрема для придбання техніки та нового обладнання, матеріалів для КП «Муніципалітет» та ЖРЕП «Житлосервіс».

Рішеннями виконавчого комітету підтримані і тепло- та водопостачальні комунальні підприємства міста для безперебійного функціонування інфраструктури та забезпечення тепла, водопостачання і водовідведення в оселях конотопців.

Внесені зміни до програми «Правопорядок», Програми цивільного захисту населення, зокрема виділені кошти на придбання генераторів, ліжок, матраців, подушок для найпростіших укриттів ДНЗ та інших укриттів, розташованих на території міської громади.

Шляхом субвенції державному бюджету виділено кошти управлінню поліції охорони в Сумській області та одній із військових частин – для придбання службового автомобіля, обладнання та предметів довгострокового користування.

Також на засіданні прийнято ряд рішень у сфері комунального майна, охорони здоров`я та праці, міської служби у справах дітей.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button