Головна

Командувач ОТУ “Суми”: ознак повторного наступу на Сумщину немає (Відео)

Протягом останніх днів серед населення ширилися меседжі про те, що ворог збирається наступати саме на сумському напрямку.

Як розповів кореспонденту ТРК “Відікон” командувач ОТУ “Суми” Олександр Нестеренко, усі ці повідомлення первіряються шляхом проведення повітряної розвідки, співпраці з розвідниками та багатьма іншими методами. Генерал-майор підкреслив, що підтвердження таким повідомленням не знайшли.

Окрім того, учора ми задіяли декілька своїх резервів, які здійснили марш своїм ходом до певних населених пунктів області, вийшовши на певні рубежі. У першу чергу, завдяки цьому заходу ми перевірили роботу наших штабів, готовність наших захисників до тих викликів, які диктує сьогодення, підготовленість території до відбиття ворога. Можу констатувати те, що є зауваження по декількох напрямках, але вони не впливають на виконання бойових завдань. Все це врахуємо у своїй подальшій роботі, – повідомив Олександр Нестеренко

Військові частини та підрозділи готові, територія також облаштована до ведення бойових дій – над цим працювали ще з весни спільно з місцевою владою та населенням.

Закликаю цивільне населення не панікувати, підтримувати наших захисників і захисниць, у крайньому випадку – не заважати. Ми професійно виконуємо свою справу, ознак наступу, повторюю, немає! Не ігноруймо сигнали тривог – після контрнаступу наших військових у напрямку Херсона ворог буде всіма методами намагатися помститися. Ризики є завжди, тому потрібно бути обачним і відповідальним. Вірте Збройним Силам України – працюємо для Перемоги!, – зауважив командувач ОТУ “Суми”

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button