Вшанування

Кролевчанина Віталія Кулика відзначено державною нагородою посмертно

Президент України Володимир Зеленський відзначив державною нагородою загиблого кролевчанина Віталія Кулика.

Вручення ордену “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) батькам загиблого Героя відбулося у Конгрес-центрі СумДУ 18 листопада 2022 року.

Загинув Герой 18.03.2022 року під час інтенсивного повітряного обстрілу. Віталій Кулик, який знаходився у розрахунку 1-шої артилерійської батареї артилерійського дивізіону військової частини А1376 зазнав тяжких вогнепальних осколкових поранень. Лікарям не вдалося його врятувати.

Віталій перебував на військовій службі Збройних Сил України ще з 2020 року, із перших днів повномасштабного російського вторгнення забезпечував оборону України. Він боровся за незалежність і свободу Батьківщини, де ростуть і народжуються діти, які повинні жити у вільній країні.

Невимовно боляче дивитись на сльози батьків, дітей, дружин. Не вибачимо жодної смерті і жодної сльозинки. Переможемо заради пам’яті наших воїнів, заради майбутнього наших дітей!
Імена наших героїв, подвиги українських оборонців будуть збережені й будуть відомі не лише нашому народу, а й у світі, хто цінує свободу і хто ніколи не підкориться будь-яким загарбникам, – зазначили у другому відділі Конотопського РТЦК та СП міста Кролевець.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button