Бюджет

Понад 3 мільйона ПДФО додатково отримала Кролевецька громада від військових

У серпні 2022 року, на позачерговій сесії Кролевецької міської ради розглядалося питання щодо підвищення обороноздатності Кролевецької громади. Підняв тему депутат Кролевецької міської ради від фракції ПП “Слуга Народу” Дмитро Бочаров через необхідність сприяння війсковослужбовцям у забезпеченні необхідним, зокрема деревиною для облаштування оборонних рубежів та обігріву.

Тоді ж, на сесії було наголошено, що коштів міського бюджету на дані потреби не вистачить, бо існує незабезпеченість по критичних галузях громади, адже бюджет Кролевеччини втратив багато надходжень. Зокрема, на сьогодні, так звана “плата за землю” від фізичних та юридичних осіб до міського бюджету становить трохи більше 60%.

То ж, провівши перемовини з військовим командуванням, голові фракції “Слуга Народу” Дмитру Бочарову вдалося домовитися про сплату податку на доходи фізичних осіб з військовослужбовців до бюджету Кролевецької громади.

Наразі, вже понад 3 млн. гривень ПДФО додатково отримала Кролевецька громада від військових. Це дало змогу розблокувати роботу із забезпечення обороноздатності громади, в тому числі було виділено понад 100 тисяч гривень на придбання дров та будівельних матеріалів, а також 800 тисяч гривень для закупівлі зимового взуття добровольчим формування Кролевецької МТГ, 130 тисяч гривень – на генератори та лопати – 13 тисяч гривень для військових частин.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button