Освіта

На Кролевеччині затверджено План трансформації шкіл до 2027 року

Рішенням тридцятої сесії Кролевецької міської ради затверджено План трансформації мережі закладів загальної середньої освіти на 2022-2027 роки. За прийняття рішення проголосувало 19 депутатів з 23 присутніх, утрималися – 4.

Він вносить суттєві зміни у структуру мережі, проте його реалізація залежатиме від можливих змін нормативно-правових актів України, соціально-економічної та демографічної ситуації, а також результатів громадського обговорення.

Першим з пунктів у реалізації даного Плану є припинення набору учнів до 1 класу опорного закладу “Кролевецький ліцей № 3” до 1 вересня 2023 року. Також, у цей же термін буде припинено набір учнів до 10 класу у всіх школах міста, окрім 3-ї, а також в Алтинівському, Дубовицькому, Мутинському, Обтівському, Спаському та Тулиголівському ліцеях.

Відповідно до Плану, з 1 грудня цього року розпочато громадські обговорення щодо ліквідації Бистрицької, Грузчанської, Реутинської, Добротівської гімназій, Спаського, Дубовицького та Тулиголівського ліцеїв. Відповідне обговорення буде проводитись протягом року до 1 грудня 2023 року.

Також, з 1 грудня розпочато обговорення щодо перепрофілювання, шляхом пониження ступеню Алтинівського, Мутинського, Обтівського ліцеїв, пониження ступенів до гімназії Кролевецького ліцею № 1 № 2, № 5 та № 6 міста Кролевець.

Прийняття рішення прокоментував Кролевецький міський голова Віктор Лехман: “Ми багато про це говорили з 2010 року, а ми взяли і зробили. Так, непопулярне рішення, але ви всі зрозуміли і впевнилися, щоб без цього рішення просто не буде громади. Ви всі в курсі який відстоток з бюджету ми виділяємо на освіту Кролевеччини – це більше 70 % на сьогоднішній день. Це не значить, що ми зменшимо, але ми просто з акумулюємо ці кошти і ми обов’язково покажемо всій громаді, і будемо працювати над цим, що наше рішення прийняте вірно для розвитку освіти Кролевеччини”

Фото: Кролевецька міська рада 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/golosgromad

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button