Святкування

Фотофакт: Як виглядають головні ялинки у містах Конотопщини

Вчора, 19 грудня, у День святого Миколая, у більшості громад Конотопщини відбулися урочистості з нагоди свята і саме цього дня традиційно запалюють вогні на новорічних ялинках.

У райцентрі району – Конотопі не стали встанвлювати окрему центральну ялинку, а просто нарядили  красуню, яка росте в центрі міста, біля кінотеатру “Мир”. Також, за ініціативи ГО «Aktiv Konotop», у співпраці з відділом культури і туризму Конотопської міської ради, були розміщені новорічні фотозони.

У Кролевці до установки новорічного деревця долучилися депутати, місцеві підприємці та підприємства, які задонатили власні кошти на новорічну ялинку та її оздоблення. Цьогоріч обрали патріотичну тематику та назвали її символом Незламності і Перемоги, а поряд облаштували снігову гірку для дитячих розваг. Святкова фотозона облаштована і в Центрі культури Кролевецької міської ради. Знаковим є те, що цьогоріч центральну ялинку Кролевецької громади  перенесли з площі Свободи на площу Миру.

У Путивлі теж обрали національні кольори, проте ялинку встановлювати не стали, а створили святкову локацію з тих красунь, що ростуть в центрі міста. Працівники культури громади сплели спеціальну сітку в кольорах нашого прапору та облаштували фотозону з освідченням рідному місту в любові.

Головне фото: центральна ялинка в Кролевці

Фото: Віктор Лехман, Костянтин Гаврильчук та Конотопська міська рада

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button