Спорт

У Кролевці відбувся благодійний турнір з джиу-джитсу на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

Вчора, 18 червня, у Кролевці пройшов благодійний турнір з джиу-джитсу на підтримку ЗСУ. Понад 100 учасників з Кролевця, Шостки, Дружби, Срібного, Ромнів та Прилук взяли участь у змаганнях, які проходили під егідою народного депутата України Михайла Ананченка.

На захід були запрошені почесні гості, які сприяли у проведенні даного турніру: депутати Сумської обласної ради Олександр Слюсар та Олексій Романько. Вони вручили почесні відзнаки спорстменам, які вже досягли вагомих здобутків на чемпіонатах світу, Європи та України, а також людям, які сприяють розвитку спорту на Сумщині. Зокрема, від імені народного депутата України Михайла Ананченка були вручені Подяки талановитим шосткинцям – чемпіонці світу з джиу-джитсу Валерії Нешковій, тренеру-викладачу Віталію П’ятниці та чемпіону України Віталію Неровні.

Від Сумської обласної ради Подяками нагороджені: тренер-викладач з джиу-джитсу Дмитро Бочаров, тренер-викладач з дзюдо Кролевецької ДЮСШ «Олімп» Євгенія Коровʼяковська та депутат Кролевецької міської ради Володимир Булах. Тренерам, також,  від обласного депутата Олександра Слюсара було вручено Сертифікати на 10 тисяч гривень на покращення матеріально-технічної бази для тренувань дітей.

Дякую нашим спонсорам: народному депутату України Михайлу Ананченку, депутатам Сумської обласної ради Олександру Слюсару та Олексію Романьку – ви є надійною підтримкою і завжди сприяєте розвитку спорту на Сумщині. Дякую моїм колегам – депутатам Кролевецької міської ради Володимиру Булаху, Володимиру Демченку, Еседуллаху Ханалієву за небайдужість до підростаючого покоління, до наших спортивних заходів!, – зазначив під час заходу організатор змагань та тренер з джиу-джитсу Дмитро Бочаров.

Також, він зазначив, що завдяки турніру вдалося зібрати понад 20 тисяч гривень, які будуть використані для придбання дороговартісного обладнання для військовослужбовців ЗСУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button