Влада

Низку кадрових рішень прийнято на Конотопщині через неналежний стан укриттів

Як повідомив 27 червня під час брифінгу голова Сумської ОВА Володимир Артюх, у Конотопі лише 10% населення мають доступ до укриттів. Це є найменший показник по області. Також, один іх найгірших показників у обласного центру – 17%.

Також, очільник області зазначив, що минулої п’ятниці Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки та оборони. За результатами роботи комісії, яка обстежила укриття у регіонах України та місті Києві, у низці міст та районів встановлена незадовільна робота із забезпечення готовності до використання споруд цивільного захисту. Серед названих на засіданні РНБО були також міста Суми та Конотоп.

В ОВА вже зроблені відповідні кадрові рішення – подані документи на звільнення заступника голови ОВА Вячеслава Печененка. Також, сьогодні стало відомо, що Кабмін погодив звільнення із посади голови Конотопської районної військової адміністрації Тетяни Сизон.

Про кадрові рішення в Конотопській міській раді розповіла в ОВА перша заступниця Конотопського міського голови Людмила Ігнатенко.

Так, у Конотопській міській раді за неналежне виконання посадових обовʼязків звільнено із займаних посад завідувача сектору з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Конотопської міської ради Владлена Бабка, головного спеціаліста відділу Анатолія Ємця та провідного спеціаліста відділу Марину Хрокало.

Крім того, оголошено догани першому заступнику міського голови Людмилі Ігнатенко та начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Конотопської міської ради Сергію Мусієнку.

Також Володимир Артюх зазначив, що обласна військова адміністрація спільно з органами місцевого самоврядування розробили план для якнайшвидшого приведення укриттів у готовність. Важливо забезпечити цілодобовий безперешкодний доступ до них.

Було зазначено, що триває робота з облаштування укриттів в Конотопській громаді. Зокрема, працюють над збільшенням найпростіших сховищ у закладах культури, освіти, охорони здоров’я, приймають на баланс 7 споруд цивільного захисту, заплановано виділення коштів з міського бюджету на ремонт захисних споруд. Забезпечують цілодобовий доступ населення до споруд цивільного захисту тощо.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button