Спорт

Кролевецькі джитсери – на п’єдисталі переможців престижного турніру TMS UKRAINIAN CUP ODESA

Нещодавно в Одесі відбулися міжнародні змагання з бразильського джиу-джитсу під назвою “TMS UKRAINIAN CUP ODESA”, в яких брали участь понад 300 спортсменів з України та з-за кордону. Сумщину представляли вихованці тренера-викладача з даного виду спорту Дмитра Бочарова.

Спортсмени змагалися у категоріях “боротьба в кімоно (ГІ)” та “боротьба без кімоно (НОУГІ)”. За результатами змагань високих результатів досягли представники Сумської області та Конотопщини, зокрема. Так, кролевчанин, чемпіон Європи з джиу-джитсу Даніель Преображенко виборов І та ІІ місце, Даніїл Аврамкін також здобув І місце, чемпіонка світу Валерія Нешкова виборола друге місце та Ринат Ткаченко зайняв третє місце в турнірі.

“Високі досягнення наших вихованці стали можливі завдяки наполегливій роботі наших спортсменів, підтримці батьків та сприянню депутата Сумської обласної ради Олександра Слюсара, який постійно підтримує спортсменів Сумщини і є головою Сумської обласної федерації джиу-джитсу. Вдячний всім за результати, так тримати!”, – прокоментував результати змагання Дмитро Бочаров

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button