Відзначення

У Конотопі відзначили перший справжній День народження міста (Фото)

Як повідомили в Конотопській міській раді, офіційні урочистості відбулись 8 липня біля пам’ятного знаку (каменя), що символізує героїчну перемогу українського війська під проводом гетьмана Івана Виговського із союзниками (кримськими татарами та польськими драгунами) над московією у Конотопській битві 1659 року.

Міський голова Артем Семеніхін у своєму вітальному слові говорив про пам’ять поколінь, про відновлення історичної справедливості з відзначення Дня народження Конотопа, про роботу місцевої влади з розвитку громади, про залучення інвестицій і майбутні перспективи співпраці Конотопської громади з міжнародними партнерами.

До вітального слова були запрошені і гості, які мали нагоду побувати на святкуванні справжнього Дня міста Конотопа. Виступаючі відзначили, що Конотоп, незважаючи на труднощі воєнного стану, змінюється на краще, відчутний активний розвиток громади і небайдужість міського голови та його команди до свого рідного міста.

В урочистій атмосфері рчільник міста вручив кращим конотопцям заслужені нагороди. Почесну відзнаку міської ради “Берегиня” отримала членкиня Національної спілки журналістів України, краєзнавця та дослідниця Зоя Шалівська та Дмитро Ярмак, голова громадської організації «Ветеранів війни, праці, Збройних сил та органів правопорядку м.Конотоп».

Грамоти міського голови та Подяки міської ради вручені членам місцевих ветеранських організацій, військовослужбовцям строкової служи в/ч А1376, представникам органів самоорганізації населення, начальниці Конотопської метеостанції Олені Покровенко, підполковнику внутрішньої служби Євгену Зенченку, заступнику начальника установи з нагляду і безпеки та оперативної роботи державної установи «Конотопський виправний центр (№130)»; старшому лейтенанту внутрішньої служби Дмитру Вовкулі, помічнику начальника установи (з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації) державної установи «Конотопський виправний центр (№130)».

Тепла святкова атмосфера, сповнена приємними сюрпризами і спогадами, екскурсами у героїчне минуле Конотопщини, панувала від час урочистого заходу на Камені, а його родзинкою став символічний і яскравий виступ конотопського гурту «Воля».

Біля погруддя полковнику Григорію Гуляницькому учасники заходу насолодилися чудовим виконанням українських пісень у сучасній обробці від військового оркестру 58-ї ОМПБр та святковим номером, який подарували юні конотопці. Поклали квіти до пам’ятника і рушили далі, бо День Конотопа, який вперше відзначали у другу суботу липня, був насичений заходами та чудовими сюрпризами як для гостей, так і для мешканців громади.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button