Захисники України

Олександр Слюсар: «Дрони – для прикордоння, автівки та все необхідне – на передову!»

Понад 500 діб повномасштабних воєнних дій на території нашої держави.

Ворог не поступається, хоч і під натиском наших мужніх оборонців відступає на Донеччині, проте посилює тиск на Харківщину, масовано обстрілює рідну Сумщину. Тож, підтримка воїнів – це запорука успіху! Та, щоб наблизити омріяну Перемогу, всі першочергові потреби військових повинні бути забезпечені. На цьому наголошує депутат Сумської обласної ради Олександр Слюсар, який ні на день не припиняє допомагати Силам Оборони України.

Лише за останні кілька місяців обласний обранець передав на фронт дві автівки, а також снайперам з Конотопу дороговартісні каліматори та магніфери одного з найкращих виробників даних оптичних засобів, щоб ефективно нищити ворогів. Вже третій тепловізор від Олександра Слюсара отримали бійці з колишньої 58 ОМБр. До козаків з 48 ОМБр направився черговий блок багатоканальної зарядки Bandera Power та генератор. Земляки з 46 ОДШБ отримали тактичні навушники та плитоноски тощо.

«Наразі, вважаю найсуттєвішою допомогою – це забезпечення безпеки наших військових! До мене звернулися бійці 72 ОШБ з проханням надати їм матеріали для облаштування бліндажів на передовій в Донецькій області, адже там ландшафт не дозволяє отримати необхідну деревину. Тож, з Сумщини до Курахова вирушив лісовоз із необхідним лісоматеріалом і успішно подолавши небезпечний маршрут, доставив те, чого наші воїни потребували», – розповів Олександр Слюсар.

Також, постійною допомогою і підтримкою обласного парламентаря забезпечені бійці 211 батальйону та військової частини 3022 Нацгвардії України. Для їх потреб Олександр Слюсар та його колега – депутат Сумської обласної ради Олексій Романько придбають все необхідне, для успішного виконання бойових завдань.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button