АгросекторЕко-рубрика

Кролевецький комбікормовий завод повідомив про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Товариство з обмеженою відповідальністю «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД»  (скорочене найменування ТОВ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД») повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 00686279. Місце знаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адрес електронної пошти суб’єкта господарювання – Сумська область, Конотопський район, м. Кролевець, вул. Транспортна, буд. 34. тел..(097)1769363, e-mail: garustsv@gmail.com.

Місце знаходження об’єкта/ промислового майданчика – Сумська область, Конотопський район, м. Кролевець, вул. Транспортна, буд. 19.

Мета отримання дозволу на викиди – отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкта. Предметом діяльності об’єкту ТОВ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» за адресою: Сумська область, Конотопський район, м. Кролевець, вул. Транспортна, буд. 19 – є приймання, очищення, сушка, тимчасове зберігання та відвантаження зерна.

Законом України  «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 № 2059-VIII (зі змінами), діяльність ТОВ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» не підлягає під процедуру оцінки впливу на довкілля.

На майданчику відбувається приймання, очищення, сушка, тимчасове зберігання та відвантаження зерна. Приймання зерна відбувається в завальні ями. Для чистки зерна на майданчику використовуються чотири зерно сепаратори, аспіроване від сепараторів повітря проходить очищення у циклонах. Очищене зерно у разі потреби направляється до однієї з чотирьох сушарок Stela Agro Dry MBD-XN 4/16-SU та далі спрямовується до силосів тривалого зберігання.

На майданчику також встановлено допоміжне, технологічне обладнання (котельні, дизель-генератори, майстерні, лабораторія).

Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин від дільниці становить 455,516 т/рік, викид парникових газів: оксид діазоту (N2O) – 0,055 т/рік, вуглецю діоксид (СО2) – 35680,539 т/рік. Обсяги викидів забруднюючих речовин: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (пил) – 72,899 т/рік, метали та їх сполуки – 0,002 т/рік; азоту діоксид – 236,538 т/рік, оксид вуглецю – 97,793 т/рік;  неметанові леткі органічні сполуки – 15,481 т/рік,  фтор та його сполуки (у перерахунку на фтор) – 0,001 т/рік, кремнію діоксид – 0,00006 т/рік, діоксид та інші сполуки сірки -32,385 т/рік, метан– 0,417 т/рік, стійкі органічні забруднювачі – 0,000015 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання не розроблялись.

Перевищення нормативів викидів відсутнє. Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розроблялись.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів – не проводилося (скорочення викидів не потребує).

Пропозиції щодо дозволених обсягів  викидів відповідають законодавству. В процесі роботи підприємства дотримуються встановлені нормативи та немає перевищення гранично – допустимих концентрацій викидів забруднюючих речовин на межах санітарно-захисної зони. Дозволені обсяги викидів пропонується встановити на рівні затверджених нормативів.

З пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності підприємства з питань охорони атмосферного повітря звертатися протягом 30 діб з моменту опублікування цього повідомлення до: Сумської обласної державної адміністрації: 40000, майдан Незалежності, 2, Суми, тел.+38(0542)782785, е-mail: mail@sm.gov.ua

Головне фото: з відкритих джерел

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button