Лісове господарство

Кролевецький та Путивльський агролісгоспи об’єднали в одне підприємство – КДАП “Кролевецький лісгосп”

Відповідно до Наказів  Сумського ОКАП “Сумиоблагроліс” на базі Кролевецького та Путивльського агролісгоспів утворене єдине підприємство Кролевецьке дочірнє агролісогосподарське підприємство “Кролевецький лісгосп”, яке стало їх правонаступником.

Дане рішення прийняте у зв’язку з необхідністю реформування дочірніх агролісогосподарських підприємств, раціонального, ефективного та повного використання лісових ресурсів для потре економіки та населення Сумської області.

Директором новоствореного підприємства призначено Дмитра Сергійовича Бочарова.

“Відповідно до рішення обласного керівництва щодо реформування лісової галузі Сумщини і було об’єднано два агролісгоспи у одне, більш потужне підприємство. Попередньо була проведена суттєва робота з оцінення стану галузі і всіх суб’єктів виробничої діяльності, проаналізовано фінансовий стан та перспективи. Найголовнішою метою об’єднання є формування фінансово стійких та конкурентоспроможних лісогосподарських підприємств задля того, щоб всі дочірні підприємства в системі  СОКАП «Сумиоблагроліс» працювали якомога ефективніше при найменших затратних ресурсах”, – зазначив Дмитро Бочаров

У новоствореному КДАП “Кролевецький лісгосп” працює наразі 81 особа. Загальна площа земель – 25,9 тис.га (з них 9,1 тис.га колишнього Путивльського агролісгоспу).

Головний офіс КДАП “Кролевецький лісгосп” знаходиться за адресою: 41300, м. Кролевець Конотопського району Сумської області, вул. Промислова, 5.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button