Благодійність

П’ять надпотужних генераторів отримають обласні комунальні заклади Сумщини

Світ і далі допомагає Україні впоратися з наслідками пошкодження енергооб’єктів у державі. Так, перед початком зими до Сум доставили п’ять надпотужних генераторів, які розподілять в обласні комунальні заклади та установи, – на цьому наголошують у Сумській обласній раді.

Ця допомога стала можливою завдяки ініціативі народного депутата України Михайла Ананченка та керівництва Сумської обласної ради, які звернулися з проханням придбати генератори до Кімонікс Інтернешнл Інк. – виконавця проєкту програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та БО «Благодійний фонд «Українська фундація».

За словами голови обласної ради Віктора Федорченка, забезпечення енергопостачання є одним з ключових пріоритетів для сталого функціонування комунальних закладів, особливо в умовах війни.  «БФ «Українська фундація» розуміє цей важливий аспект і зробила величезний крок уперед, надаючи генератори електроенергії для закладів області. Ми висловлюємо щиру подяку нашим благодійникам та іноземним партнерам за їх важливий внесок у розвиток та забезпечення сталості Сумської області», – подякував Віктор Федорченко та акцентував, що співробітництво буде продовжуватися.

Генератори електроенергії, надані БО «БФ «Українська фундація», дозволять забезпечити неперервне функціонування комунальних закладів, у які вони будуть розподілені, у разі відключень з централізованої мережі. Це важливий крок у напрямку забезпечення якісної освіти, медичних послуг чи інших сфер життя громади.

«Ми маємо допомогти цивільним пережити наступну зиму, передбачаючи усі труднощі, з якими ми зараз стикаємося через ракетні удари рф. Об’єднуючи ресурси та знання, ми створюємо партнерство, спрямоване на підвищення рівня безпеки та стабільності енергопостачання у нашій області. Щиро вдячні за таку допомогу», – зазначив народний депутат України Михайло Ананченко.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button