Освіта

На Сумщині навчання з 1 вересня проводитиметься як дистанційно, так і очно

1 вересня розпочнеться другий повний навчальний рік в українських закладах освіти в умовах повномасштабного вторгнення. Як повідомила очільниця Департаменту освіти та науки Сумської ОДА Вікторія Гробова:

«У Сумській області по всіх територіальних громадах працювали комісії, які проводили обстеження шкіл та укриттів при них. Членами таких комісій були представники ДСНС України у Сумській області, Національної поліції, Держпродспоживслужби й посадові особи, до компетенції яких входить освітній процес. Школи, які отримали дозволи приймати дітей, завчасно повідомили батьків і розпочали свою роботу. Школи, які найближчим часом мають їх отримати – також повідомили батьків, що навчання у класі буде можливим”.

На жаль, війна не скінчилася, і щоденні загрози ворожих атак нікуди не поділися. Саме тому, уточнює головна освітянка області, як і минулого року, до 20-кілометрової прикордонної зони про навчання безпосередньо за партами шкіл мова навіть не ведеться. Ці діти, як і минулий навчальний рік, будуть отримувати знання дистанційно. У інших же закладах, включаючи дитячі садочки, заклади позашкільної освіти, професійно-технічної освіти і фахової передвищої освіти, буде організоване навчання у різних формах. Це буде навчання безпосередньо у закладі освіти, навчання за змішаною формою і, відповідно, повністю дистанційне навчання.

Джерело: Панорама

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button