ОсвітаТранспорт

Путивльська громада отримала новий шкільний автобус

Сьогодні, 22 серпня голова Сумської ОВА Володимир Артюх вручив Путивльському міському голови Костянтину Гаврильчуку ключі та документи на новенький шкільний автобус.

Як зазначив очільник Путивльської громади, за останні 3 роки це вже третій новий автобус для освітньої галузі громади. Транспортний засіб українського виробництва замінить один з трьох автобусів, які раніше громада передала на потреби ЗСУ.

У свою чергу Володимир Артюх подякував народним депутатам, які представляють Сумщину в парламенті, та громадам, котрі долучилися до ініціативи щодо співфінансування на придбання авто. В непростих умовах війни поповнення шкільного автопарку сприятиме безбар’єрному доступу учнів до освітнього процесу та збільшенню відсотка дітей, котрі навчатимуться за очною формою.

Таким чином, сьогодні ключі від автотранспорту вручено тим закладам, де є першочергова необхідність. Зокрема, 3 спеціально обладнаних для перевезення маломобільних груп населення передано в освітні установи Попівської, Грунської та Чупахівської громади. Ще 3 автобуси розподілено для закладів з очною формою навчання Недригайлівської (1) та Роменської (2) громади. 7 – для шкіл територіальних громад, що мають найбільшу потребу в автобусах – Коровинська, Вільшанська, Липоводолинська, Ямпільська, Дубов’язівська, Миколаївська та Путивльська. 1 – для закладу Річківської громади, що був зруйнований та 1 – у школу Верхньосироватської громади, де шкільний автобус було викрадено ворогом.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button