Відзначення

Директора Кролевецького лісгоспу Дмитра Бочарова відзначив Президент України

За вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України, стійку та незламну підтримку Збройних Сил України задля забезпечення успішного виконання бойових завдань, захист безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України директор КДАП “Кролевецький лісгосп” Дмитро Бочаров нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України».

Сьогодні, 24 серпня, з нагоди державного свята – Дня незалежності України, начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх вручив цю почесну нагороду директору лісогосподарського підприємства.

«Сьогодні наша незалежність оплачується надвисокою ціною – життями українських захисників і захисниць, та мирного населення. Ворог не думав, що ми всі разом станемо на захист України і зруйнуємо його плани. Наші воїни знаходяться в окопах, ведуть бій за нашу незалежність. Вони зупинили навалу та з кожним днем наближають Перемогу над російським агресором. Я певен, що перемога буде за нами. Ворог буде розбитий і в нього ніколи не виникне бажання посягати на наші кордони. Слава нашим захисникам! Слава Україні!», – зазначив очільник Сумщини

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button