Енергетика

Енергетики Сумщини долучилися до закупівлі 50-ти БТРів для прикордонників

Колектив АТ “Сумиобленерго” підтримав ініціативу Офісу Президента України “Гвардія наступу” і зробив внесок у закупівлю бронетехніки для Державної прикордонної служби України. За це колектив АТ “Сумиобленерго” отримав нагороду від Голови Державної прикордонної служби України Сергія Дейнека. Про це інформують у пресслужбі енергокомпанії.

«Сумщина – прикордонна область і ми дуже розуміємо, наскільки важливо підтримувати захисників кордону України. Наші прикордонні райони постійно під обстрілами, енергетичний фонд руйнується, а попереду осінньо-зимовий період. Не кажучи вже про людські  жертви – це трагедії щодня. Щоб швидше зупинити терор рф, маємо підтримувати наших військових! І я дякую колегам, що долучилися до збору коштів на БТРи, а прикордонникам – за захист і подяку», – підкреслив Т.в.о. Голови Правління АТ “Сумиобленерго” Борис Попов.

Сергій Дейнеко подякував енергетикам за внесок у Перемогу: “Енергетики підставили плече прикордонникам, далі ми підставляємо плече енергетикам – попереду складний зимовий період, і ми зробимо все можливе, щоб до вас якомога менше “долітало”, – зазначив він.

До збору долучилися також працівники інших енергетичних компаній нашої держави. За кошти, зібрані підприємствами паливно-енергетичної сфери, закупили 50 американських БТРів для бригади 15-го мобільного прикордонного загону “Сталевий кордон”. Вони нестимуть службу для оборони України в Харківській і Луганській областях.

Сергій Дейнеко зазначив, що придбані гусеничні бронетранспортери мають високу прохідну здатність і допоможуть прикордонникам навіть у найскладніших погодних умовах. Ця техніка також використовуватиметься для евакуації поранених.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button