Дороги

У Путивльській громаді відкрито понтонний міст через Сейм

Сьогодні вагома подія, як для Путивльщини, так і для всієї півночі Сумщини. Відбулося відкриття понтонного мосту через р.Сейм, який під час відходу з нашої території орки зруйнували. Про це інформує Путивльський міський голова Костянтин Гаврильчук.

Це надає можливість розвантажити місто від руху автомобілів, частково забезпечить транспортний зв’язок Зінівського старостату з містом, – зазначив очільник громади.

Рух буде дозволено не всьому транспорту. Для великовагових і великогабаритних транспортних засобів будуть встановлені обмеження по вазі, про що буде повідомлено додатково.

На відкритті був присутній начальник Сумської ОВА Володимир Артюх. Під час зустрічі мова йшла про стан об’їзної дороги. Ремонт міських вулиць: Героїв Путивльщини, Двохрамна та пр-т Іоанна Путивльського, проєкти яких відібрано відповідною обласною комісією.

Вдячний Володимиру Миколайовичу та команді, що дослухалися до потреби громади, адже через нас їде весь вантажний транспорт дорогами, які для цього не призначені. Вдячний міським депутатам, які підтримали рішення співфінансування зазначеного проєкту. Планується завершити роботи до кінця жовтня – початку листопада 2023 року.
Разом до перемоги, – підкреслив Костянтин Гаврильчук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button